„Malá kapela zvesela“

Magda Malá je nejen výborná zpěvačka, ale je velice spontánní s dětmi. Během adventu přijela také do naší „Kostičkové“ školky. Vystoupení bylo veselé, akční a děti se na něm společně podílely.

Program si všichni užili, zazpívali jsme si, zatancovali a při společné písni „Halelujah“ byla skutečná sváteční a dojemná atmosféra. Písničky Kominíček a Myška tanečnice děti rozhýbaly, roztleskaly a při vánočních koledách si zase rády sedly. Do programu se zapojily i paní učitelky a dokonce i náš pan údržbář!

Na závěr dostaly děti písničkové omalovánky i s pastelkami a paní učitelky pro každou třídu CD a zpěvník s milými dětskými písničkami. Toto CD by rodiče mohli pořídit i domů, aby si společně a vesele s dětmi zazpívali. CD lze objednat na mala.kapelazvesela@seznam.cz.