V březnu přijela do Prahy delegace dvanácti gruzínských učitelů, úředníků a školských odborníků.

Po seznámení jsme se společně podívali do všech tříd. Děti nám předvedly, jak jsou šikovné a velká návštěva je vůbec nepřekvapila. Paní učitelky hostům sdělily podrobnosti o programu a zaměření tříd a ukázaly i vybavení a pomůcky. Návštěvníci se čím dál víc usmívali, fotili a ptali se. V oranžové třídě děti „sbíraly semínka“, v modré předvedly bouřku, v zelené ukázaly cestu kolem světa, ve fialové vyráběli keramiku, v červené malovaly kytičky. Ve žluté malým zpěvákům pořádně zatleskali! Hosty zajímala i školní zahrada, logopedická terasa, co vaří paní kuchařky a jak se udržuje pořádek a bezpečnost.

Na památku dostali kolegové naše keramické mističky s logem školy, které připravila zelená třída. Ještě společná fotka venku, přátelské rozloučení a přání šťastné cesty domů….