Nástěnka I. třída

Kulturní akce 2018/2019

Přehled plánovaných kulturních akcí I. třídy pro školní rok 2018/2019. Sledujte prosím i společné akce, které jsou uvedeny na společné nástěnce a aktuální informace ve svých třídách.

BUDE

21.1.2019 v 9:00 budeme mít ve třídě mobilní planetárium s pohádkou pro děti.

PROBĚHLO

12.12.2018   Vánoční besídka

Ve středu jsme se i s rodiči sešli na naší první vánoční besídce. Všichni se moc těšili, protože děti chtěly rodičům předvést, co se naučily – básničky a písničky o čertech, ale i o Mikulášovi a vánočním stromečku. I přesto, že se několik dětí hned po nástupu ukrylo do náruče svých rodičů, program se moc líbil. Děti byly odměněny velkým potleskem a na cukroví, které jim maminky připravily si moc pochutnávaly.

Velmi děkujeme rodičům Elenky Vaníčkové a Toníka Mošovského za sponzorské dárky a vážíme si toho.

Přejeme dětem a rodičům radostné prožití vánočních svátků a hodně zdraví v novém roce.

25.10.2018  Podzimní dílna

Tento den proběhla podzimní dílna s rodiči. Děti se moc těšily a rodičům pěkně zazpívaly a zatancovaly. Potom se daly do výroby papírové taštičky pro krtkovy kamarády – myška nebo zajíček. Děti dostaly občerstvení a v taštičce si odnesly ovocnou přesnídávku a malý džus.

Děkujeme p.Kovářové za džusy pro děti.

První den ve školce

Radostné úsměvy, rozpačité očekávání, ale i slzičky, to vše předznamenalo první den v naší oranžové třídě. Většina rodičů využila možnost si se svými dětmi pohrát a tak jim vstup mezi nové kamarády trochu ulehčit. Slzičky brzy vystřídala zvědavost a zkoumání nového prostředí a nových hraček a tam, kde byl pláč příliš silný, pomohla maminka. Děti se po chvilce vzájemného seznamování rozběhly po třídě a jejich typické brebentění okamžitě uvolnilo mírné napětí této výjimečné chvíle v jejich životě.