Nástěnka VI. třída

Kulturní akce 2018/2019

Přehled plánovaných kulturních akcí VI. třídy pro školní rok 2018/2019. Sledujte prosím i společné akce, které jsou uvedeny na společné nástěnce a aktuální informace ve svých třídách.

AKCE, KTERÉ NÁS ČEKAJÍ:

29.-30.10 Podzimní prázdniny (omezený provoz v MŠ)

12.11 Divadelní představení „Pohádka o písničce“

13.11 Kolektivní logopedie s rodiči

– od 15 hodin (prosíme pouze jeden z rodičů, bez sourozenců)

23.11 Canisterapie – terapie s asistenčním psem

26.11 Rozsvícení jedličky před školkou (dopolední program)

31.10 Náhradní termín pro dofocení dětí

 

Říjen

Čas nám opravdu letí, protože už nám „klepe na dveře“ měsíc listopad 😊. Během října jsme toho s dětmi stihly docela dost. Keramika nám probíhá již od polovičky září. Dětem se modelování moc daří. Chtěly bychom Vás požádat, abyste dětem donesli do školky ještě jedny botičky na přezutí do dílny. Doteď vyrábíme keramiku ve třídě, ale od listopadu bychom rádi začali chodit vyrábět keramiku do dílny.

Děkujeme všem, že jste přišli na konzultace.

15.10 Proběhlo divadelní představení „Princ a švadlenka“, dětem se divadélko moc líbilo. Děti se do představení zapojily zpívaly, tleskaly a někteří si i zahrály s princeznou na pódiu.

Všem, kteří se zúčastnili brigády na školní zahradě moc děkujeme. Udělal se veliký kus práce a naše zahrada opravdu prokoukla a je tak nachystaná na další plánované úpravy.

Od listopadu nás čeká ve třídě personální změna. Paní asistentka Petra opouští náš kolektiv a nahradí jí paní asistentka Kateřina. Děti měly možnost se s novou asistentkou seznámit v průběhu října, kdy za námi pravidelně docházela, aby si děti postupně zvykly.

V pátek 19.10 jsme s dětmi vyrazily na výlet do obory v Dubči. Děti pozorovaly v oboře jeleny, kteří se nám ukázali v plné své kráse, bojovali o laně i zatroubili 😊.