16. května 2019 - Olympiáda mateřských škol Prahy 15

Zástupci z naší mateřské školy se zúčastnili olympiády mateřských škol Prahy 15. Z celkového počtu osmi mateřských škol jsme si odnesli krásné druhé místo. Získali jsme medaile i v jednotlivcích- Zuzka Kupková, Jakub a Dan Přádovi. Děkujeme všem dětem za takto krásnou reprezentaci naší školky.

10. května 2019 - Návštěva u babiček a dědečků v CSOP

Děti a paní učitelky ze zelené třídy navštívili babičky a dědečky v CSOP Praha 15. Dopoledne jim zpříjemnili krásnými písničkami a dokonce si společně vytvořili i jarní obrázky.

- Poděkování

Děkujeme panu Lukavci za pomoc ve třídách s drobnými opravami a za smontování pískoviště pro fialovou třídu.

- Mateřina cup

11.4.  se žlutá třída aktivně zapojila do fotbalového utkání Mateřina cup. Vybojovali 4.místo a každý si domů odnesl svou vlastní medaili.

10. dubna 2019 - Nové proutěné domečky

V rámci našeho projektu „Zahrada z proutí“, nám na zahradě vznikly dva krásné proutěné domečky. Děti ihned nadšeně nové prvky na zahradě vyzkoušely. A to ještě před jejich finálním dokončením. Jak se povedly, se můžete podívat na následující fotografie.

6. dubna 2019 - Elektronický zápis do MŠ

Pro elektronický zápis, klikněte na následující odkaz: https://forms.gle/RbRXb2wFAeG8GnNP6