☀️Milí rodiče a děti, přejeme vám krásné léto plné radosti a odpočinku, našim předškolákům hodně štěstí a úspěchů v základní škole. ☀️

Profesionální kuchař ve školní kuchyni.

Pozvání do naší školní kuchyně přijal pan Martin Kirchner – kuchař z restaurace Jana Punčocháře “U Matěje”. A co dobrého s našimi paní kuchařkami dětem uvařili? S paní hospodářkou se domluvili na novém receptu a zároveň vhodném jídle pro děti. Hovězí vývar s drobením, mořská štika na bylinkovém másle, šťouchané

Celý článek »

Nadcházející události

Zatím žádné události.

ZÍTRA - Pondělí 17. 6.

Přesnídávka

krupicová kaše s kakaem, mléko,čaj

alergeny: 1-P,7

Pitný režim

čaj

O školce

Jsme šesti třídní mateřské škola. Podporujeme vývoj dítěte ve všech oblastech (inteligencích): tělesné, slovní, prostorové a výtvarné, logicko-matematické, hudební, osobnostní, sociálně-komunikační, sociálně-kulturní, přírodovědné. Učení probíhá formou hry, přirozeně a přiměřeně. Nabízíme navíc doplňkové a rozvíjející programy pro děti s obtížemi či děti nadané – keramika, Maxík (rozvoj grafomotoriky), Elkonin (příprava na čtení a psaní), základy hry na flétnu, základy angličtiny. Aktivně se zapojujeme do státních dotačních programů a zpracováváme vlastní školní a třídní projekty. Spolupracujeme s rodiči, zřizovatelem Praha 15 i s odborníky.