Publikováno: 19. 4. 2020

Vážení rodiče,

V souvislosti s plánem rozvolňování opatření proti koronaviru se přirozeně množí i vaše dotazy na otevření mateřské školy. Sledujeme vyhlášená doporučení, aktuální informace, vývoj situace a jsme v kontaktu se zřizovatelem. Čekáme na upřesnění podmínek, za kterých bude možné provoz mateřské školy bezpečně a rozumně obnovit. Předpoklad je, že bychom mohli vědět podrobnosti začátkem května. Budu vás samozřejmě dál informovat.

Další vaše dotazy se týkají plateb. Informace najdete v aktualitách 24.3. Aktuálně doporučujeme rodičům, kteří mají v pořádku předešlé platby stravného, aby v květnu neposílali stravné za červen a nezvyšovali si tím přeplatek. Fond rodičů na toto pololetí budeme snižovat na poloviční částku, vratku 300Kč s vámi vyřídí paní hospodářka co nejdříve. Případné dotazy k vyúčtování jí můžete zaslat mailem.

Všem nám chybí veselý ruch školky a děti, i když paní učitelky ve třídách jsou s vámi a dětmi v kontaktu. Doufám, že se brzy setkáme osobně.

Ilona Hulínová Ředitelka školy V Praze dne 17.4.2020