Beseda s rodiči předškoláků

Publikováno: 17. 2. 2021

V letošním roce je to bohužel další akce, kterou musíme zrušit. Ale jako všechno, co se ruší, se vám i dětem snažíme nahradit, jak to je možné.

Na našich stránkách jsou podrobně všechny informace pro rodiče předškoláků. Zároveň jste je dostali ve vašich třídách osobně. Nabízíme vám možnost individuální konzultace ve třídě s vašimi učitelkami, speciálním pedagogem, ev. asistentkou pro cizince. V případě zájmu se domluvte ve třídě.

Testy školní zralosti pro děti evidované v SPC pro vady řeči Čimice proběhnou dle rozpisu 2. a 18.2. Výsledky připravím do tříd a s rodiči se domluvím.

Sledujte stránky vámi vybraných základních škol, kde budou podrobné informace k zápisu.

Informujte co nejdříve vaše učitelky, pokud budete chtít držet místo v případě odkladu školní docházky. Děti s odkladem budou další školní rok pravděpodobně v zelené třídě. Využít můžete i přípravné třídy v ZŠ Hornoměcholupská a ZŠ Veronské nám.

Pokud byste potřebovali, ráda vám poradím mailem či telefonicky, případně za vámi mohu přijít do vaší třídy.

Děkuji za pochopení a přeji vám hezké zážitky u zápisu.

Mgr. Ilona Hulínová-Mihalcová
ředitelka