Covid 19 – aktuální info

Publikováno: 18. 12. 2020

Vážení rodiče,

je mi to velice líto, ale v mateřské škole v části zelené a žluté třídy se vyskytl pozitivní kontakt Covid 19. Obě třídy mají do 25.12.20 nařízenou karanténu od Hygieny dětí a mládeže Praha. Jsou tedy pro všechny děti do 22.12.20 uzavřené. Rodiče těchto tříd byli informováni podrobně mailem.

Ostatní třídy jsou 21. a 22.12.20 otevřené. V případě změn prosím rodiče o informaci mailem do třídy nebo na omluvy.Prosím sledujte naše aktuality na stránkách a informujte přímo mne, pokud by se u někoho potvrdily pozitivní testy.

Přeji vám všem i v této situaci hezké vánoční svátky a především hodně zdraví!
Děkuji vám za vaši vstřícnost, dětem za jejich spontánní radost a všem kolegyním za zodpovědný přístup k našim Kostičkám!
Těšíme se na vás i děti v novém roce. Věřím, že bude normální a že se budeme zase společně setkávat!

Ilona Hulínová