Další provoz školky

Publikováno: 19. 3. 2021

Vážení rodiče,vláda rozhodla dne 18.3.2021 o prodloužení opatření a tedy i o uzavření škol zatím po zbylou dobu nouzového stavu (do 28.3.2021). Pro mateřské školy to znamená uzavření ve smyslu zakázané osobní přítomnosti dětí v předškolním vzdělávání. Z toho důvodu pokračuje distanční vzdělávání jako dosud.Další provoz MŠ se bude řídit podle dalších nařízení vlády. Zatím nevíme víc než se uvádí v médiích.

Třídy pokračují ve svém tématickém programu, paní učitelky i asistentky jsou s vámi ve spojení a jak jsem viděla, připravují pro děti zajímavé činnosti. Pro předškoláky jsou povinné, pro ostatní dobrovolné. Využít můžete i aktivity na školkovém plotě. Děkuji všem, kteří ho už zdobí, aby byl jarně veselý!

Od března je sjednocena i komunikace přes aplikaci Twigsee. Prosím abyste si ji všichni přihlásili a vyplnili karty svých dětí včetně fotografií. Samozřejmě bude chvíli trvat než se aplikace zaběhne u všech a než si na její výhody zvykneme. Postupně do konce šk.roku ukončíme další mobilní či jiné formy a ponecháme navíc jen osobní, mailový a telefonický kontakt.

Jsme vám k dispozici distančně v pracovní dny 8 – 16h.Služba ve školce (já nebo paní hospodářka) 8 – 13h.Paní učitelky osobně ve školce podle vašich třídních aktivit a vzájemné domluvy.

Přeji vám hezký první jarní den i ty následující!

Ilona Hulínová