Den otevřených dveří v „Kostičkách“

Publikováno: 17. 2. 2021

Mnozí rodiče každý rok využívali Den otevřených dveří. Taková osobní návštěva samozřejmě pomůže v rozhodování, kam jít k zápisu do školky. Letos tuto tradiční březnovou akci s ohledem na hygienická opatření nebudeme moci uskutečnit. Přesto vás zveme na návštěvu!

Naše školka vám letos „otevře dveře“ na video a foto návštěvě. Na našich stránkách se můžete v sekci „O školce“podívat na odkaz „Jak to u nás vypadá“. Na videu si prohlédnete prostory školky, třídy, jídelnu i zahradu. Uvidíte všechny součásti našeho programu, děti a jejich učitelky při třídních aktivitách. Denní program vám přehledně představí další fotky. Seznámit se se všemi zaměstnanci můžete v odkaze „Zaměstnanci“. A jednotlivé třídy nejlépe poznáte v sekci „Třídy“.

Pokud by to přesto nestačilo, rádi vám odpovíme na vaše dotazy. V sekci „Kontakty“ najdete vše potřebné a můžete rovnou využít i formulář „Napište nám“. Chápeme, že chcete co nejvíce poznat prostředí a lidi, kterým mnohdy poprvé svěřujete své dítě mimo rodinu.

Těšíme se na vás i vaše děti. Uvidíme se v květnu u zápisu, s přijatými dětmi a jejich rodiči pak na seznamovacím setkání v červnu.

Ilona Hulínová, ředitelka