Informace – doporučení zřizovatele MČ Praha 15

Publikováno: 12. 3. 2020

Vážení rodiče,

Na základě doporučení zřizovatele MČ Praha 15 a v souvislosti s aktuální situací rizika šíření koronaviru vydávám další opatření:

• V rámci preventivních opatření doporučuji omezení docházky do MŠ a vyzývám rodiče, aby zvážili nutnost pobytu svého dítěte v kolektivu! Žádám rodiče, kteří mají doma např. školní děti, maminky na mateřské nebo jsou z jiného důvodu doma, aby omluvili děti i z docházky do MŠ. Jde o bezpečnost vašich dětí, celého kolektivu MŠ i zaměstnanců.
  • Rušíme všechny mimoškolní akce do odvolání.
  • O interních třídních aktivitách vás budou průběžně informovat učitelky.
  • Do školy mají zakázaný vstup externí návštěvy, které nejsou nutné pro provoz školy (např. praxe, stáže, besedy, den otevřených dveří atd.).
  • Zatím se v naší MŠ nepotvrdila žádná zvýšená rizika nákazy, daří se nám udržovat bezpečné prostředí školy.

Děkuji za pochopení a vaši ohleduplnost!

Ilona Hulínová
Ředitelka školy                                                                                                               V Praze dne 12.3.2020