Informace ke koronaviru

Publikováno: 9. 3. 2020

Vážení rodiče,

Vzhledem k možné virové nákaze, prázdninovým pobytům v zahraničí a celkovému vývoji situace vás žádám o ohleduplnost a respektování pokynů. Povinností MŠ je zajistit zdravé prostředí všem dětem i zaměstnancům a chránit jejich bezpečnost.

Obracím se tedy na vás jako při jiných infekčních ohroženích a prosím vás o zvýšenou prevenci a důslednou léčbu chřipkových projevů v domácím prostředí!

Informace Ministerstva zdravotnictví k situaci s koronavirem pro školy a rodiče.

• Pokud dítě má obtíže a bylo v oblasti s výskytem – volat Krajskou hygienickou stanici 773782856
  • Pokud dítě má obtíže a nebylo v oblasti s výskytem – volat svého pediatra
  • Pokud dítě nemá obtíže a bylo v oblasti s výskytem – volat infolinku Státního zdravotního ústavu 724810106

Jiná opatření zatím nejsou zmiňována, ale budeme vás dále informovat prostřednictvím nástěnek a stránek školy.

Děkuji za vaši vstřícnost a zodpovědnost!
Ilona Hulínová, ředitelka školy