Návrat k běžnému provozu školky

Publikováno: 20. 11. 2020

Vážení rodiče,velice vám všem děkuji, že jste nám vyšli vstříc a pomohli jste nám vyřešit hygienické podmínky i nedostatek personálu spojené s karanténou a celostátní situací Covid19.

Od 23.11.20 se nám podařilo zajistit provoz tak, aby byl nejen bezpečný, ale i organizačně jednodušší. Počítáme s tím, že děti, které jsou doma, se budou do školky postupně vracet, jen to prosím nahlašte svým učitelkám. Hlavně, aby s tím počítala školní kuchyně 🙂

Uvědomujeme si, mnohé z nás z vlastní zkušenosti, že vzdělávání dětí z jakéhokoliv stupně školy je doma náročné a že i vy máte své pracovní povinnosti. Vaší pomoci si vážíme a věřte, že už se těšíme na školku plnou dětí. Nejen pedagogům ale i provozním pracovníkům děti chyběly!

Podmínky provozu, které jsem vydala na listopad, platí do 22.12.20. Děkujeme za jejich respektování, i pro nás je to náročné. Prosincové akce budou bohužel ještě omezené. Ale všechny třídy se připravují na adventní, předvánoční program a zážitky, které vám paní učitelky zprostředkují pomocí videí a fotek. Děti ho jistě doma doplní svými výrobky a vyprávěním. Budeme mít Mikuláše i vánoční nadílku 🙂

Od 23.12.20 do 31.12.20 je škola uzavřena.

Od 4.1.21 předpokládám běžný provoz, jak byl nastaven od 1.9.20, který může ale být ovlivněn nařízeními státu. Doufáme a věříme, že nový rok 2021 přivítá náš stát bez nutných restrikcí a naše školka kompletním, bohatým programem. Užijeme si i akce, které jsme přesunuli, a některé společně s vámi!

Za týden vám přeji příjemný začátek adventu!

Ilona Hulínová