Otevření školky v září

Publikováno: 12. 8. 2022

Milí rodiče,

slíbila jsem vám na dnešní den informaci k zahájení školního roku a otevření školky po rekonstrukci. Školní jídelna bude stavebně dokončena včas! Gastrovybavení a dokončovací práce závislé na dalších dodavatelích by předběžně také měly být hotové včas. Naši zaměstnanci úklidu a školní jídelny budou uklízet a připravovat provoz i nad rámec pracovní doby tak, abychom ve čtvrtek 1.9. mohli děti i vás uvítat ve školce. Paní učitelky budou mít třídy a zajímavé programy pro děti už na první den také připravené a ještě vás čeká překvapení na školní zahradě!

Děkuji “loňským” rodičům za pochopení dřívějšího uzavření školy v červnu, Úřadu MČ Praha 15 za novou školní kuchyni, dodavatelům za dodržení termínu a našim zaměstnancům za náročnou organizaci. Jsem ráda, že nám MŠ Parmská 389 zapůjčila školku a mohli jsme vám nabídnout letní provoz.

Užijte si s dětmi ještě konec prázdnin. Těšíme se, že první školní den se společně setkáme! V případě dotazů budou paní učitelky ve školce od 25.8. a na mne se můžete obracet kdykoliv.

Ilona Hulínová, ředitelka