Publikováno: 2. 11. 2020

Vážení rodiče,

velice děkuji za vaši vstřícnost! Vím, že je náročná doba v každé rodině a že se děti těší na kamarády. Oceňuji vaši pomoc, většina z vás podle svých možností omezila docházku dětí. Tím jste nám umožnili zajistit tři oddělené skupiny, které mohou fungovat i při menším počtu pedagogů a v případě nákazy nedojde k uzavření celé školky.

Děkuji také všem zaměstnancům, kteří i v době uzavření školky a karantény pracovali z domova.
Především pedagogům, kteří jsou a budou s vámi ve spojení. Zajišťují kontakt a vzdělávání dětí na dálku. Jsem ráda, že ve třídách fungují různé komunikační cesty. Využívejte je, ale zároveň upozorňuji, že např. u whatsappu paní učitelky nemohou být k dispozici nepřetržitě a hned. V případě podrobnější či delší komunikace využívejte prosím maily.

Přeji vám i nám brzký návrat do klidných časů!

Ilona Hulínová