Přerušení provozu MŠ

Publikováno: 20. 12. 2020

Vážení rodiče,bohužel se objevil i v části červené a fialové třídy pozitivní kontakt Covid 19. Obě třídy budou mít zítra nařízenou karanténu od Hygieny dětí a mládeže Praha (mail s přesnými informacemi budu rozesílat zítra). Budu doufat, že se virus do dalších částí školy díky našim provozním opatřením už nerozšířil.

Podle §3 Vyhlášky č.14/2005 Sb. o předškolním vzdělávání jsem rozhodla po projednání se zřizovatelem o přerušení provozu Mateřské školy ve dnech 21.-22.12.20. Důvodem je rozsáhlá nařízená karanténa tříd. Distanční vzdělávání a ani povinné předškolní vzdělávání vzhledem ke školním prázdninám neprobíhá. 

Omluvy, úpravy stravného a školného zajistí paní hospodářka. 
OČR – informace a žádost naleznete na www.pssz.cz nebo www.mpsv.cz. Škola nic nevystavuje.

V pondělí 21.12. je ve školce přítomen provozní personál a vedení školy (nemají karanténu), aby zajistili vše potřebné a desinfekci prostor. V případě potřeby jsem vám k dispozici i další dny nejlépe mailem a v nejnutnějších případech i telefonicky. Prosím sledujte stránky školy a informujte mne o případných pozitivních výsledcích! 

Mrzí mne to vůči vám, dětem, ale i zaměstnancům, že zrovna na vánoce máte nepříjemné omezení a komplikace. Ale důležité je zdraví, chraňte si ho! Všem, kteří jsou (nebo možná budou pozitivní), přeji lehký průběh a brzké uzdravení. Cítím s vámi i vašimi blízkými a myslím na vás!


Věřím, že se v novém roce 4.1. všichni ve zdraví sejdeme 🙂

Ilona Hulínová, ředitelka školy