Projekt “S pohlednicí kolem světa” získal ocenění v soutěži

Publikováno: 29. 10. 2019

První cenu v soutěži Mezinárodní organizace pro předškolní výchovu (OMEP) získal autorský projekt paní učitelky Mgr. Kateřiny Konvalinové z MŠ Milánská 472. Podle něj spolu s ní po celý rok cestovala zelená třída„S pohlednicí kolem světa“.

Český výbor OMEP vyhlásil letos v létě celostátní soutěž pro učitelky mateřských škol pod názvem „Děti – cizinci v české mateřské škole a jejich podpora“. Téma přesně odpovídalo projektu, podle kterého se vzdělávala v loňském školním roce naše zelená třída a který zpracovala paní učitelka Konvalinová. Myslím, že všichni z „kostičkové“ Školy hrou se radujeme z jejího ocenění, v němž se odráží také kreativita a odborná úroveň celé naší školky. Cenu převezme paní učitelka osobně na konferenci v Brně na Masarykově univerzitě, kde bude projekt účastníkům prezentovat. Bude se jednat o ukázky z činností a akcí, na kterých se kromě dětí podíleli i paní učitelky Pelcová a Bizinská, rodiče, další zaměstnanci školy a také náš zřizovatel MČ Praha 15.

Všem děkuji a jménem školy paní učitelce gratuluji!

Mgr. Ilona Hulínová-Mihalcová, ředitelka

Odkaz: https://www.konvalinova.com/projekty/s-pohlednici-kolem-sveta/