Provoz MŠ v období rizika Covid-19

Publikováno: 8. 5. 2020

Vážení rodiče,jak jsem informovala na začátku května v aktualitách na našich stránkách, naše školka obnoví provoz 25.5.Vzhledem k trvajícím mimořádným opatřením a pokynům nadřízených orgánů jsem zpracovala přijatelné, bezpečné a snad i rozumné podmínky a organizaci pro provoz v naší školce v období 25.5. – 17.7.2020.Prosím, abyste si je pečlivě pročetli a rozhodli se sami o postupu vhodném pro vaše dítě. V případě dotazů jsem vám jako vždy k dispozici…
Žádám vás, abyste do 15.5. sdělili svým učitelkám mailem účast vašeho dítěte při provozu 25.5. – 30.6.20.
Váš zájem o prázdninový provoz jste měli zaslat do 11.5. Upravené podmínky provozu platí i pro období 1.7 – 17.7.20. Do konce května vám sdělíme přijetí dětí na letní provoz podle vašeho zájmu a našich možností i uvedených podmínek.

Letošní jaro nám přineslo náročné situace, nebylo lehké pro děti, pro vás a ani pro nás. Velice si vážím a děkuji vám i našim zaměstnancům, že jsme to společně zvládli. Myslím, že kromě těžkostí přicházely i hezké a veselé zážitky a že jsme se všichni naučili něco nového. Na ty budeme vzpomínat a ty ať se nám i dětem vybavují při slově “koronavir”.
Máme vás rádi a těšíme se na vás!Přeji vám hezký a zdravý květen!

Ilona Hulínová, ředitelka