Ukončení karantény zelené a žluté třídy

Publikováno: 23. 1. 2021

Od 26.1.21 je obnoven běžný provoz žluté a zelené třídy. Sledujte na vstupních dveřích aktuální informace, tento týden ještě budou děti spojovány nebo bude zajištěn zástup podle možností současných epidemiologických opatření.

Od 26.1. mohou do školky docházet děti:– které měly negativní test a jsou bez příznaků onemocnění Covid19- které nespadaly do karantény (viz předešlé informace)

Děti, které byly pozitivní (děkuji všem, kteří nám to oznámili), končí karanténa podle nařízení hygieny a doporučení pediatra. Děti, které i přes nařízení nebyly na testu PCR, mohou nastoupit do školky až 1.2.21.

Prosím vás o nahlášení omluv, zejména je to povinné pro předškoláky.Děkuji vám za pochopení, děkuji i dětem a pedagogům za zvládnutí další výjimečné situace a přeji všem hezké zimní dny!

Ilona Hulínová-Mihalcová