Uzavření školy z důvody karantény

Publikováno: 19. 10. 2020

Vážení rodiče,

mám pro vás aktuální informace, odbor Hygieny dětí a mládeže se se mnou již spojil:

– Od dnešního dne do 26.10. včetně podle §3 odst.2 Vyhlášky č.14/2005 Sb. jsem rozhodla po konzultaci se zřizovatelem o uzavření školy z důvodu nařízených karanténních opatření (Hygienická stanice hl.m.Prahy ze dne 19.10.20). 
– Obnovení provozu bude od 27.10.20 v podmínkách podle aktuální situace (riziko dalších karantén).- Prázdninový provoz 29.-30.10.20 proběhne pouze pro přihlášené děti ve čtvrtek celý den a v pátek do 13h., pokud nedojde k jinému omezení.

– Rodiče dětí, které spadají do nařízené karantény kvůli přímému kontaktu, dostanou zvlášť mail, prosím řiďte se pokyny hygieny včetně informací o OČR.- Rodiče dětí, které tento mail nedostanou, ale týká se jich jen uzavření školy, prosím, aby si zjistili podmínky vystavení OČR u svého zaměstnavatele nebo na OSSZ, informace se průběžně mění. 
– Případná potvrzení vystavuje paní hospodářka.- O povinném předškolním vzdělávání vás budou informovat třídní učitelky domluveným způsobem (povinné pro předškoláky a děti s odkladem školní docházky). 
– Pokud se vaše dítě z jakýchkoliv důvodů tohoto povinného vzdělávání nemůže účastnit, prosím ozaslání omluvy mailem třídní učitelce. 

– Ostatní děti mohou se svými rodiči využít aktivit podle třídních programů, o kterých vás budou informovat vaše učitelky domluveným způsobem.- 29.-30.10. proběhne vlastními silami dezinfekce celé budovy polymerovým přípravkem s dlouhou dobou účinnosti.
– Prosím sledujte aktuality na stránkách školy a udržujte kontakt se svými učitelkami! Budeme vás průběžně informovat a odpovídat na vaše dotazy.

Děkuji za vaše pochopení, přeji vám zdraví a těšíme se na klidný listopad už opět se všemi dětmi!

Mgr. Ilona Hulínová-Mihalcová
ředitelka školy