Aktuality

Den otevřených dveří

Ve středu 15.3. jsme uvítali v naší školce návštěvníky z řad rodičů a dětí. Asi 70 rodin se přišlo podívat, jak to u nás vypadá – třídy, hračky, program, zahrada. Zjišťovali, jestli jsou hodné paní učitelky a jestli se dětem u nás líbí… a také podmínky pro děti, které mají

Celý článek »

Čtecí dědeček

Každý pátek navštíví děti z modré třídy čtecí dědeček Zdenda, který bude během odpočívání číst příběhy z pohádkové knížky Pohádky a pověsti. Děkujeme organizaci Mezi námi za zprostředkování tohoto výjimečného programu “Přečti”.

Celý článek »

Poděkování za účast na podzimní brigádě

Milí rodiče a děti, Děkujeme všem, kteří se nezalekli mlhy a přišli nám pomoci uklidit zahradu. Pracovní a veselé odpoledne jsme zakončili občerstvením a povídáním na terase. Udělali jsme hromadu práce, rodiče i děti! Věřím, že na jaře si akci rádi zopakujeme.  Přejeme vám hezké podzimní dny!

Celý článek »

Program Keramika

Registrace dětí na program Keramika probíhá od 23.9. do 27.9. na uvedeném odkazu. V příloze najdete také informace o programu. O přijetí dítěte do programu a dalším vás bude informovat do konce září paní učitelka Olga Vyhnánková z fialové třídy, na kterou se můžete obracet i s dotazy.

Celý článek »