Zelená třída

Přehled plánovaných kulturních akcí Zelené třídy pro školní rok 2019/2020.
Sledujte prosím i společné akce, které jsou uvedeny na společné nástěnce.

Nadcházející události

Prosinec

11. prosince

Vánoční besídka

Začátek v 15:30. Maminky, prosíme o malou ochutnávku vánočního cukroví či jiného občerstvení na hostinu pro děti po besídce.

Akce, které má letos třída za sebou

Listopad

7. listopadu

Historickou tramvají po Praze

Výlet tramvají po Praze se nám vydařil. Dokonce i sluníčko nám vykouklo, tak jsem měli z tramvaje krásné výhledy. Moc jsme si cestu užili.

6. listopadu

Tvořivá dílna s rodiči

Podzimní dílna se nesla v duchu spadaného listí. To společně rodiče s dětmi otiskovali na textilní tašky. Účast byla hojná a všichni se pustili do tvoření. Výsledkem byly krásné, podzimní tašky.

Říjen

29. října

Oleg a Bruno narozeniny

16. října

Výlet na Pražský hrad

Ačkoli nám ráno moc počasí nepřálo, během dopoledne se nakonec umoudřilo a my jsme si mohli užít krásný výlet na Pražském hradě. Viděli jsme skoro celý hradní komplex, expozici o Pražském hradu i Zlatou uličku. Nejvíce se nám líbilo střídání hradní stráže. Už se moc těšíme na další výlety a krásná a zajímavá místa naší Prahy

10. října

Tomášek a Vašík- narozeniny

Září

23. září

Ukázka výcviku policejních psů

Dnes se na zahradě naší školy konala ukázka výcviku policejních psů. Děti měly možnost vidět, co všechno pejskové při zásahu dělají a jak krásně jsou cvičení a poslouchají na slovo svého pána. A opravdu toho zvládnou hodně. Také se dozvěděly, jak se správně ke psům chovat, co by neměly dělat apod. Pak si také mohly …

Ukázka výcviku policejních psů Pokračovat ve čtení »

20. září

Vojtík narozeniny

12. září
17:00

Třídní schůzky

5. září

Davídek narozeniny

Listopad

15. listopadu

Víctor narozeniny