Fialová třída

Přehled plánovaných kulturních akcí Fialové třídy pro školní rok 2019/2020.
Sledujte prosím i společné akce, které jsou uvedeny na společné nástěnce.

Nadcházející události

Únor

9. února

Karneval – pohádkové bytosti

Ve třídě. Na tento den máme nachystané hry a soutěže v karnevalových převlecích.

Akce, které má letos třída za sebou

Leden

18. ledna

Putování s dinosaury – dvoudenní projekt

Za dětmi přijde do třídy dinosaurus Rexík. Malý dinosaurus Rexík bude děti celé dva dny provázet nachystaným programem, který je plný soutěží a překvapení.

11. ledna

Staráme se o ptáčky

9. prosince

Vánoční nadílka

4. prosince
3. prosince

Kryštof slaví 6.narozeniny

3. prosince

První sníh

23. listopadu

Slavnost Adventu – zdobení jedličky

Zdobení jedličky na začátku Adventu je tradiční dopolední program, který pořádáme společně s červenou třídou. Děti společně zdobí jedličku před školkou a pak si společně zazpívají vánoční koledy a básničky.

3. listopadu

Canisterapie

2. listopadu

27. října

Oranžový den – Halloween

Oranžový den – Halloween je projektový den, který bude plný tématických her a úkolů. J Na tento den prosíme dětem připravte oranžové tričko bez potisku. Děti si tričko budou v průběhu dopoledne zdobit.

26. října

20. října

Canisterapie

19. října

12. října

6. října

Oslava „30“ let naší MŠ

5. října

Fyzioterapie

Individuální cvičení, které probíhá v naší třídě pod vedením odborníka paní fyzioterapeutky J. Laichterové z rehabilitačního Centra komplexní péče Sámova. Odborné cvičení děti uvolňuje či posiluje oslabené části těla.

2. října

Obora Dubeč

Září

25. září

Ovoce a zelenina všemi smysly

22. září

Projektový den (šablony III.) “Relaxace s želvičkou”

Dopolední program byl zaměřený na enviromentální vzdělávání dětí se školní kamarádkou želvičkou.

21. září

Cannisterapie

14. září

Cannisterapie

Do třídy za námi přijede zkušená canisterapeutka p. Drahotová s pejskem Artušem. Pejsek Artuš je velmi přátelský a trpělivý. Děti si při této terapii hrají, ale také rozvíjí např. smyslové vnímání, procvičování některých částí těla, komunikaci, spolupráci, pozornost, řízené uvolnění napětí a další.

Leden

22. ledna