Modrá třída

Přehled plánovaných kulturních akcí Modré třídy pro školní rok 2019/2020.
Sledujte prosím i společné akce, které jsou uvedeny na společné nástěnce.

Nadcházející události

Zatím žádné události.

Akce, které má letos třída za sebou

Prosinec

10. prosince

Vánoční besídka

začátek v 15:00.

2. prosince

Vánoční besídka u seniorů

V pondělí 2.12. potěšily  děti z modré třídy hudebním programem babičky a dědečky v komunitním centru.Bezpochyby to byly letos první děti, které dostaly mikulášskou nadílku.

Listopad

6. listopadu

Návštěva tělocvičny

Dnešnímu cvičení NAZDAR! Dne 6.11. jsme s dětmi poprvé navštívili tělocvičnu v základní škole.Děti se seznámily s prostředím velké školy, cvičily na různém nářadí.Volně se proběhly, zahrály si fotbal a vyzkoušely i hod na koš.Cvičení a pohybové aktivity je nadchly, takže brzy vyrazíme zase!

Říjen

24. října

Výlet do Šestajovic

Ve čtvrtek 24.10. jsme byli v Šestajovicích ve svíčkárně, kde si vyzkoušely děti dekorovat svíčky.Vyrobily si tak malé překvapení pro rodiče.

9. října

Podzimní dílna- keramická

Ve dnech 2. a 9.10. jsme se sešli , aby si rodiče s dětmi vyrobili keramickou kachel na motivy ,,Boba a Bobka “, kteří nás budou provázet celý tento školní rok. Děti i rodiče se projevili jako velcí kreativci a obě odpoledne proběhly v pozitivní a veselé atmosféře.

2. října

Podzimní dílna- keramická

Začátek v 16:00.

Září

23. září

Ukázka výcviku policejních psů

Dnes se na zahradě naší školy konala ukázka výcviku policejních psů. Děti měly možnost vidět, co všechno pejskové při zásahu dělají a jak krásně jsou cvičení a poslouchají na slovo svého pána. A opravdu toho zvládnou hodně. Také se dozvěděly, jak se správně ke psům chovat, co by neměly dělat apod. Pak si také mohly …

Ukázka výcviku policejních psů Pokračovat ve čtení »