Co o nás říkají

Dobrý den, jménem rodičů dětí z oranžové třídy bych chtěla moc poděkovat paní učitelce Laďce a Daně. Ve čtvrtek 14.11. pro nás všechny uspořádaly netradiční zážitek v podobě lampionoveho průvodu k Hostivařské přehradě. Pohodová a přátelská atmosféra nás provázela na každém kroku. Vyvrcholením akce bylo symbolické zamčení přehrady. Děkujeme za nezapomenutelný zážitek nejen pro naše děti.

Lenka Peštálová

Milá školko,
děkuji ti za velmi příjemný přesun ze Žluté do Zelené třídy. Poté, co polovina třídy (kamarádů) odešla Vojtíškovi do školy, jsem se trošku bála, jestli neztratí motivaci a chuť pokračovat v Zelené. Ale opak je pravdou, vidím, že chytl nový čerstvý vítr do plachet! A to díky úžasnému třídnímu programu a skvělým učitelkám! Paráda. Děkujeme. Sucháči

Klára Suchá

Dobrý den, chci tímto poděkovat za krásně připravenou a určitě organizačně náročnou besídku paní učitelce Jelce a Verče a také Evičce z modré třídy! Bylo to krásné, moc jsme si to užili, celé odpoledne bylo perfektní. Děkujeme

Petra Zoulová

Dobrý den. Chtěla bych moc poděkovat, že mohl být Ondra zařazen do oranžové třídy. Paní učitelky Dana a Laděna jsou skvělé, Ondrášek o nich denně mluví a vypráví co ve školce dělal. To, co se ze začátku zdálo jako nemožné se teď děje, Ondrášek se těší do školky! Můj muž je na vozíku a bohužel se do školky nedostane, ale když je potřeba, tak nám paní učitelky a jiní zaměstnanci pomáhají. Jsme s mužem moc rádi, že jsme si vybrali právě vaší / naší školku, protože i když není bezbariérová, tak je nejlepší. Děkujeme Laštůvkovi

Petra Dáňová

Školní rok začal a prázdniny jsou za námi … konečně 🙂 Proč konečně? Nový systém prázdninového provozu školek v Praze 15 nás donutil obrazit všemožné „příměstské tábory“ (o jejichž kvalitě nemám valné mínění a s přístupem v jakékoli školce, byť ta naše je samozřejmě nejlepší, se nedá srovnávat) a Tomík o prázdninách brblal, kam zase musí tentokrát a kdy už konečně půjde do SVÉ školky… takže se KONEČNĚ dočkal. A jaká je lepší vizitka pro paní učitelky, potažmo školku, než děti, které se do školky těší?
Proto chci moc a moc poděkovat Vám, paní učitelko Jano, Moniko a Gábino, za mateřský, ale zároveň profesionální přístup k dětem, velice si vážíme Vašeho nasazení a ohromné trpělivosti. Vám, paní ředitelko, děkujeme za možnost realizovat bohatý program, za profesionální tým i hezky vybavenou školku. DÍKY! Burianovi

Radka B.

Dobrý den,
moc chceme poděkovat našim učitelkám že žluté třídy Janě,Monice a Gábině za perfektní přístup a výuku naší dcery Denisky. Deniska je ve školce moc spokojená vždy se tam těší a je moc smutná když do školky nemůže :-).
Ještě jednou moc děkujeme Ederovi

Jana Ederová

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat všem třem dámám ze žluté třídy, Janě, Monice i Gábině, za jejich skvělý přístup, nasazení, zkrátka jsou nejlepší a my jsme moc rádi, že k nim do třídy náš Vítek chodí 🙂
Květa Blahůšková

Blahůškovi

Dobrý den,
chtěla bych se připojit k poděkování paní učitelce Laďce a Daně za perfektní přípravu a organizaci akce „Noc s pohádkou“ pro předškoláky z oranžové třídy, kterou jsem měla možnost vidět. Děti byly velmi nadšené a s velkou chutí plnily jednotlivé úkoly a pak pozorně poslouchaly pohádky přečtené maminkami Matyldy a Jirky. Jednotlivé úkoly byly pro děti velmi hezky vymyšlené, aby si zábavnou formou procvičily potřebné dovednosti pro blížící se školu. Také bylo připraveno občerstvení, aby měly děti sílu na další hry. Zároveň bych chtěla pochválit všechny děti za jejich odvahu přespat ve školce.
Moc se mi to líbilo a je škoda, že se našim předškolákům čas ve školce krátí, takže všem přeji, ať si zbývající dva měsíce užijí co nejvíce a ještě jednou velké díky paní učitelce Daně a Laďce za veškerou péči, kterou našim dětem věnují již třetím rokem.
Děkuji.
Hana Žibřidová

Hana Žibřidová

Vážené paní učitelky Dano a Laďko,
Chtěla bych vám tímto poděkovat za perfektně připravenou „Noc s pohádkou“ (20.-21.4.2018), kdy jste obětovaly svůj volný čas na konci pracovního týdne, zorganizovaly pro děti spaní ve školce a letošním třeťákům nachystaly nezapomenutelný zážitek.
Odvážné děti se sešly v půl sedmé ve své třídě, za pomoci rodičů si ustlaly spacáčky, ukázaly plyšovým spinkáčkům „školkové spolužáky“ a začal se rozbíhat připravený program. Děti, ač v odpočinkové poloze vleže, vrtošivě poslouchaly zahajovací čtenou pohádku a čekaly, co že to přijde po pohádce? To už na ně čekal ve vedlejší třídě první pohádkový úkol ke splnění…. Dvě družstva, a které zvítězí v „pohybovce“ – rovnání bot do řady? Těsné vítězství družstva u okna, ale pouze o 1 bačkorku! A zpátky do oranžové třídy, položit se na matraci a poslechnout si zvířátkovou pohádku… A další nachystaný úkol – tentokrát sběr hub ve dvojicích do jednoho kyblíčku. Ale pozor, za rozpojení dvojice se jedna houba odečítá! Děti byly fantastické, dodržovaly všechna pravidla velice akční hry a na závěr si každá dvojice obsah svého „košíčku“ hezky nahlas spočítala. A zase zpět a zase pohádka… Třetí úkol spočíval ve skládání slov pes, kočka a les z rozhozených písmen na koberci. Předškoláčci krásně poznali první i poslední hlásky slov, vytleskávali počet slabik i u zdrobnělých slov, do první třídy jsou připraveni už teď! Malá svačinka a hup na matračky, čte se další krátká pohádka, začíná se smrákat. Po pohádce dostávají některé děti baterku a jde se na poslední úkol do vedlejší třídy. Tentokrát čeká na každého školkáčka obrázek z pohádky spolu s hromádkou, kde je stejný obrázek rozstříhaný. Ano, a tři, dva, jedna – teď skládáme. Kdo má hotovo, postaví se. Zvládli bravurně všichni! A další pohádka a celoškolkový úkol. Prochází labyrintem chodeb a hledají obrázky, podle kterých skládají pohádkové příběhy Třech oříšků pro Popelku, Šípkové Růženky, Perníkové Chaloupky, atd. Poslední čtená pohádka, zazvonil zvonec a pohádek je konec. Čtecí maminky – dvě Jarušky odchází domů, děti čeká poslední dobrodružství tohoto večera. Za úplné tmy se jde ven, na školkovou terasu, pozorovat hvězdy, měsíc, letadla….
Hygiena, obléknout pyžamka a spáááát….
Po ranní bábovce a úklidu si maminky a tatínci přicházejí vyzvednout své šikovné a statečné děti, které s rozzářenýma očima a diplomem za odvahu odcházejí plny dojmů domů, všechno, ale úplně všechno převyprávět!
Paní učitelky, smekám před vámi, naše děti připravujete na jejich budoucnost nejlepším možným způsobem, hrou, porozuměním, vysvětlováním, příkladem …. Jsou v nejlepších rukách, v jakých si jen můžeme přát.
Děkuji vám za to.
J. Absolonová

Jaroslava Absolonová

Milé dámy ze žluté třídy, paní Jano, Moniko a Gábino.
Konečně vám prozradím, jak si s rodičema vždycky před školkou pochlebujeme, jak dobrou školku jsme vybrali a hlavně, jaké štěstí na vás jsme měli. Na besídce jsme s radostí sledovali naše děti, jak pod vaším vedením tak krásně dospívají:). Děkujeme za vše.

Sucháči

Vážená paní ředitelko,milé paní učitelky
Dano,Kačko,Jano a Moniko!
Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za velmi vstřícný,kamarádský a hlavně laskyplný přístup k našim dětem Adince a Kubíčkovi.Po celou dobu docházky k Vám chodily strašně rády a těšily se na Vás..Loučíme se s Vámi,bylo to fajn:o)
Moooc děkujeme.
Katka a David Ryškovi

Katka Ryšková

Vážená paní ředitelko, rádi bychom touto cestou poděkovali za možnost chodit dva roky do vaší školky. (5. třída). Davídek pod vedením paní učitelky Omastové a ostatních udělal obrovský pokrok!! Velkou pochvalu jsme dostali jak v SPC od paní Zobinové tak u zápisu v logopedické škole, kde byla paní ředitelka velice mile překvapená jak moc dobře je Davídek připravený na školu a co vše umí. Je zatím velká práce, velká dávka trpělivosti a porozumění. Velice si vážíme toho, že jsme k Vám mohli chodit !! Děkujeme !! Leškovi

Duchková Veronika

Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat učitelkám Laděně, Daně a celému personálu za trpělivost a práci s našimi dětmi. A samozřejmě celé kuchyni za pestrý a chutný jídelníček ( rajská polévka je pro Vojtu nejvíc :-). Přejeme krásné prázdniny všem a mnoho slunečných dní k dobití baterek.

Pavel a Alena Koláční

Pavel a Alena Koláční

Děkujeme za dnešní nádherný rozlučkový den na zámku Berchtold ! Pani učitelky …Jelka, Lucka, Agáta a pani ředitelka dětem a nám rodičům přichystaly nezapomenutelný zážitek při kterém jsme se smáli a i slzeli . Tři školkové roky dětiček z modré kostičky jsou pryč a čeká je škola a další etapa jejich života..budou mít krásné a jedinečné zážitky na super školku ! Díky díky Petra a Péťa Zoulíci

Petra Zoulová

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat milým učitelkám Janě, Monice a Gábině za neskutečnou trpělivost, hravost a nadšení, se kterým organizují karneval, výlety, besídky…Jsem ráda, že náš syn chodí do školky právě k vám, protože výuka rozhodně není jednotvárná. Použila jsem slovo „výuka“ úmyslně, protože je na dětech vidět, že pod vašim vedením dělají úžasné pokroky. Děkujeme:)

Sucháči

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat a povzbudit celý kolektiv školky, od zázemí kuchyně přes paní hospodářku a ředitelku a zejména našim milým paním učitelkám Monice a Janě. Děti jsou na své paní učitelky „hrdé“ a to jistě díky empatickému až mateřskému přístupu, kterému se dětem dostává. Moc děkujeme, se školkou jsme maximálně spokojeni,
rodina Bakhouche

Hana Bakhouche

Chtěli bychom touto cestou vyjádřit velké uznání paní učitelce Jelce, která si dala takovou práci, aby v nelehké situaci, kdy chybí jedna učitelka, dokázala rozdělit děti do jiných tříd podle tolika parametrů (zájm.kroužky, vyzvedávání dětí) a ještě při tom dbala na kamarádství mezi dětmi. Oceňujeme její péči o děti, její snahu vše vyřešit co nejlépe v zájmu dětí. Paní učitelka Jelka je přesně ten typ paní učitelky, na kterou děti rády vzpomínají ještě v dospělosti a my rodiče jsme za ni moc rádi!
Vlčkovi

Vlčkovi

Dobrý den,

chtěli by jsme poděkovat celému kolektivu MŠ, hlavně pí.Hejzlarové, pí.Haškovcové a asistentkám druhé třídy za odvedou práci s dětmi a popřát všem krásné prožití svátků vánočních a v Novém roce jen to nejlepší, hodně zdraví a úspěchů.

S pozdravem

Alena a Pavel Koláční

Pavel a Alena Koláční

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za vstřícnost, přátelský a milý přístup, se kterým se ve školce setkáváme, jak v SPC, tak denně ve třídě. Syn chodí ze školky nadšený a plný zážitků, od září získal nové kamarády. Super atmosféra v dětském kolektivu je zásluhou paní učitelky Lucky s Jelkou a jsem ráda, že je máme. Mile jsem byla překvapena i věnování času vzdělávání dětí a spisovnou češtinou, se kterou syn z minulé školky určitě nechodil. Děkujeme za vaši péči!

Karolína Bílá

Dobrý den,

je říjen a my jsme ve vaší školce od září noví. Říká se – Nechval dne před večerem, ale já mám opravdu ze školky moc dobrý pocit a ráda bych se s ním podělila. Náš syn se těší nejen na děti, hračky, na jídlo:), ale také na milé paní učitelky Janu a Moniku. Jsem ráda, že v dnešní uspěchané době, kterou pociťují skrze rodiče i naše děti, se najde místo klidu a spokojenosti. Moc ráda bych tam chodila také!:))) Hezký den a děkujeme.

Sucháči

Ráda bych poděkovala za krásné a bezstarostné čtyři roky především našim milým učitelkám Daně, Kačce, Ivance a Jelce, ale i celému týmu pracovníků školky pod vedením paní ředitelky. Sárinka k vám chodila moc ráda a téměř neustále se „tešila“ :-). Myslím, že za všechno mluví to, že mi na konci školního roku plačtivě sdělovala, že v první třídě schválně propadne zpátky do školky. Takový start do institucionální výchovy bych přála všem dětem. Děkujeme moc, bylo to super!

Eva Langerová

Chtěli bychom dodatečně moc poděkovat za obě naše děti – paní učitelce Daně Pelcové, Katce Konvalinové a Janě Omastové za jejich péči, skvělou předškolní přípravu, báječné výlety, besídky, akce…. společné zážitky, fotky, dárečky a obrázky nám vždy budou připomínat krásné a dojemné chvíle v této báječné školce. DĚKUJEME.

Procházkovi

Dobrý den,
chci touto elektronickou cestou poděkovat za krásné čtyři roky učitelkám Daně, Kačce, Ivance, Jelce, samozřejmě paní ředitelce, kuchařkám v jídelně, paní hospodářce a všem, co s naší dcerou přišlo do kontaktu. Vám všem patří velký dík, protože se za celou dobu nestalo, že by se Anička netěšila do školky. Čtyři roky jsou dlouhá doba a svým způsobem se školka stala pro Aničku „druhou rodinou“. Dosti sentimentu. Všem pracovníkům školky přeji krásné léto a mnoho dalších spokojených dětských tvářiček.

Barbora Janatková

Dobrý den,
velice ráda bych poděkovala paní učitelce Jane,Petře a Jane z logopedicke 5.tr. za úžasné dva roky v teto třídě. Tomášek díky jejich péči a trpělivosti udělal velke pokroky. Delaji opravdu neocenitelnou práci! Dale bych ráda poděkovala paní Mgr. Hulín ve, za velkou Pomoc ohledně ZŠ a Zuzanky. Opravdu se v dnešní době najde jen málo lidi,jako je ona a tak obetave pomůžou a podpori. Moc děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů ve Vaši neocenitelne praci

Petra Kupkova

Dobrý den, paní učitelky,
děkujeme za rodiče za hezká slova , co se nás týče. Nicolásek chodil celý rok do školky velmi rád a to nejen díky kamarádům, ale a to především díky hodným paním učitelkám, za což vám velký dík, že jsme jako rodiče mohli odvést naše dítě do školky a vědět, že tam bude spokojené a nebude plakat. Také velmi děkujeme za nezapomenutelné besídky, hlavně na tu poslední, která byla navíc spojena s loučením s prvňáčkama a tudíž byla silně emotivní. Děkujeme i za informace a fotky ze všech akcí po celý rok. Zkrátka milé paní učitelky, děkujeme za nás rodiče i dítě, nezapomeneme na vás. Přejeme vám krásnou dovolenou, s pozdravem Nedělkovi

Nedělkovi

Dobrý den,
moc děkujem p.uč. Kačce Konvalinové, Daně a Ivance, za krásný školní rok, zítra u Vás naše dcera končí, a bude díky Vám na období školky ještě dlouho vzpomínat.
PS: zvlášť na Kačku protože po spaní mohla vstávat už „na devítce“, ale s Danou až „na dvanáctce“ :))

Jan Šulc

Chtěli bychom touto cestou poděkovat celemu kolektivu školky, zejmena však pani učitelce Daně Pelcové a Katce Konvalinové ze IV.třídy za úžasné čtyři roky, po které se dětem věnovali, za zajímavé výlety, soutěže, besídky a především za trpělivost.
Míša se do školky vždy těšil a bude na ni a na Vás rád vzpomínat.

Hahnovi

Josef a Dáša Hahnovi

Dobrý den,

rádi bychom velmi poděkovali za odvedenou práci a vstřícnost učitelkám první třídy – Laděně Hejzlarové a Daně Haškovcové a zároveň paní asistentce Evě. Velmi si vážíme jejich obětavosti, nasazení a ohromné trpělivosti.
Když bylo nějaké představení pro rodiče, náš Vojta se moc nezapojoval, ale doma nám vždy sám od sebe vše předevedl a představení tak máme často doma 🙂
Velký dík patří také kolektivu kuchyně, často Vojta říká, že mu chutnalo, ikdyž asi vše nesní, hladový domů určitě nechodí 🙂
Děkujeme mnohokrát a těšíme se na září a snad už plynulejší a méně ubrečený vstup do nového školkového roku.

S pozdravem a přání krásných prázdnin

Pavel a Alena Koláční

Pavel a Alena Koláční

Dobrý den, chtěla bych poděkovat všem paním učitelkám 5. a 6. třídy. Dcera zde strávila krásné čtyři roky. Moc si cením trpělivého přístupu a bohatého programu, který paní učitelky dětem připravují. Ráda vzpomínám na besídky pro rodiče, které stojí spoustu úsilí. Děkuji paní ředitelce za moc hezky vybavenou školku, příjemnou atmosféru a profesionální tým. Dcera chodila do školky s nadšením a mnoho se naučila. Všem přeji hezké léto a do dalších let hodně radosti z náročné, ale krásné práce s dětmi.
Petra Beranová

Petra Beranová

Dovolte mi nejen poděkovat paní učitelce Bc. Jeleně Brabcové, ale zároveň vyjádřit obdiv k jejímu enthusismu, se kterým děti vede ke hře na flétničky. Muzika je obohacením pro každého, hráče i posluchače. Ale hra na flétnu je navíc i prevencí nemocí horních cest dýchacích. Díky za trpělivost a laskavé vedení malých „muzikantů“.

Vivienne Soyková

Nejen hezká budova s velice krásným a funkčním vnitřním vybavením, hezká školní zahrada vybavená moderními prolízačkami a herními prvky, ale hlavně personál od paní uklízeček a kuchařek až po paní učitelky a paní ředitelku – to vše dělá školku výjimečnou. Někdy se mi zdá, že pro paní učitelky a paní ředitelku není nic problém.

Rozhodně to není „hlídárna“, ale paní učitelky v čele s paní ředitelkou školky mají pro děti bohatý program, rozvíjející jejich zručnost a osobnost. Úžasný přístup k dětem, velmi pestrý a originální program pro děti, množství aktivit pro děti i rodiče, vstřícnost, obětavost, příjemné chování a ochota jsou zde samozřejmostí. Školka dělá maximum, aby děti co nejlépe připravila na školu a dala jim všeobecný přehled úměrný jejich věku.

Dle mého je školka nejlepší široko-daleko. Jsem ráda, že dcera mohla své školkové období prožít právě v této školce. Obrovské poděkování patří jmenovitě paním učitelkám Janě, Iloně a Monice, které s dcerou strávily nejvíce času a díky kterým si ze školky odnáší nejen spoustu znalostí a dovedností, ale i nezapomenutelných zážitků. A pro rodiče váhající nad výběrem školky pro své dítko mám jediné doporučení: rozhodně doporučuji, jsou skvělí.

Jana Janíková

Chtěli bych poděkovat paní učitelce Jelce za úžasnou práci s dětmi při výuce flétničky. Dnešní koncert byl skvělý a opravdu je vidět, jak velký kus cesty děti ušly a jak moc se naučily.
Vlčkovi

Monika Vlčková

Dobrý deň,

rada by som poďakovala za včerajšiu besiedku pre maminky, bolo to veľmi milé. Dali ste si záležať a s deťmi ste pripravili bohatý program. Atmosféra ako vždy veľmi milá a priateľská za čo vám patrí veľká vďaka, ako aj za všetko čo robíte. Vidím na Matym veľké pokroky. Ďakujem.

S pozdravom

Andrea Tůmová

Andrea Tůmová

Dobrý den, byla jsem v březnu se synem Martínkem na zápisu do logopedické třídy. S paní Mgr. Hulinovou jsem si příjemně popovídala a se všemi dotazy mi pomohla. Martínkovi se třída moc líbila a hlavně hračky. Všechny paní učitelky byly usměvavé a milé. Když jsme odcházeli ze školky měla jsem ze zápisu velmi příjemný pocit a hlavně jsem si říkala, ,,Tady bych chtěla aby můj syn chodil do školky.“
S paní Mgr. Hulinovou jsem se opět viděla, když jsem si šla pro Rozhodnutí a opět se mi plně věnovala a nastínila mi co nás čeká. Také jsem mohla nahlédnout do jedné z tříd. A opět jsem odcházela s dobrým pocitem. Touto cestou chci ještě jednou poděkovat za velmi pozitivní přístup k rodičům a dětem. Děkuji
Martina

Martina Sklenářová

Vazena pani reditelko,

Rada bych Vam touto cestou vyjadrila nase podekovani a obdiv. Vasik /6tr/ dela obrovske pokroky a jsem si jista, ze je to diky pristupu vsech ucitelek pod vedenim Mgr. Hulinove. Vasik se do skolky tesi a ma pani ucitelky moc rad! Take maji fantasticke aktivity Betlemy, Solna jeskyne, Advent, Knihovna…navsteva obory…je toho mnoho. Karel /1tr/ chodi do skolky take velmi rad! Obdivuji pani ucitelky jak vse krasne nacvicily na besidky s tak malymi detmi a jak se detem trpelive venuji! Dekuji Vam a z celeho srdce preji mnoho spokojenych deti, rodicu a pani ucitelek! S uctou Jarmila, Vaclav a Karel Cerny

Jarmila Cerna Migelova

Přeji celemu týmu mateřské školky krásně Vanoční svátky,mnoho zdravíčka a štastné vkročení do nového roku 2016. Rodina Bělohlávkova

Hanka Bělohlavkova

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, proč na stránkách v sekci „společná nástěnka“ neuvádíte divadýlka, která vás čekají. Je to škoda, loni tomu tak bylo.
Marta Musílková

Musílková

Vážená paní učitelko,

chtěla bych Vás velmi pochválit za posílání fotek na emaily. Je to od Vás moc milé a mě jako maminku vždy velmi potěší, když vidím jak se děti ve školce mají dobře. Celkově se mi moc líbí i Váš přístup k dětem a vše co s dětmi děláte. Lukášek chodí do školky moc rád a je spokojený. Takže jsme s manželem velmi rádi, že může Lukášek navštěvovat Vaši školku a chodit do Vaší IV. třídy, protože jste s kolegyní obě skvělé. ( Vloni jsme byli moc zklamaní z jiné nejmenované školky, kam Lukášek chodil).

M. Osmančíková

Vážená paní ředitelko,
ráda bych poděkovala za milé přivítání a profesionální přístup s rodinnou atmosférou v 5.třídě. Karolínka si Vaší školku velice oblíbila a chodila do ní s nadšením.Vaší práce si moc vážíme a těšíme se z pokroků,které Karolínka u Vás udělala.Karolínka na Vás pořád myslí. Karolínka chodila do třídy logopedické žlutá branka.
Za vše moc děkujeme. A přejeme Vám hodně hezkých zážitků s dětmi. Fialovi

Ludmila Fialová

Vážená paní ředitelko, vážené paní učitelky Lucko a Jelko.
Touto cestou bychom Vám chtěli poděkovat za velice milé přivítání do druhé třídy.
Už nyní se těšíme na pestrý plán, který jste pro tento rok dětičkám připravily.
Velký obdiv patří Vaši profesionalitě, ochotě a stálému úsměvu, se kterým zvládáte tak náročnou práci.
Vaši práce si velice vážíme.
Díky Vám, chodí náš syn do školky z úsměvem od prvního dne.
Neméně důležité jsou pro nás pokroky, které náš syn díky Vaši péči a trpělivosti dělá.
Za vše moc děkujeme.Rodina Pilných.

Gabriela Pilná

Vážená paní ředitelko,

ráda bych písemně vyjádřila velikou pochvalu a poděkování, za milý, perfektní a profesionální přístup Vašich učitelek. Syn docházel do Vaší školky při prázdninovém provozu a školku si velice chválil a byl spokojený.
Jakub chodil do modré branky – oranžová třída.

Děkuji

Kateřina

Kateřina

Zanechte nám vzkaz

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany soukromí.