Naše školka na Dnech Prahy 15

Publikováno: 12. 9. 2020

12.9. proběhly na Kozinově náměstí Dny Prahy 15 – “Svět v Hostivaři”. Jelikož u nás ve školce je multikulturní výchova i spoustu multikulturních projektů, nemohli jsme tam chybět :-). Naše paní ředitelka a paní učitelky ze zelené třídy se chopily akce s grácií a dělaly naší školce čest :-).

Školkový stánek stál na krasném místě u potoka v příjemném stínu stromů. Děti měly možnost nakreslit si u našeho stánku pohlednice nebo si nechat od “naší” maminky z Pákistánu namalovat na ruce krásné obrazce hennou. A i dospělí si u nás přišli na své, protože další “naše” maminky připravily multikulturní ochutnávku ze svých domovin- Vietnamu, Rumunska, Moldávie a Ruska.

Nesmíme zapomenout na krásné vystoupení dětí z oranžové třídy. Ty si společně se svými učitelkami připravily pásmo písniček, které na pódiu předvedly bez sebemenšího ostychu.

Celý den se nesl v příjemném a přátelském duchu a všichni jsme si to hezky užili. Opět můžeme říci, že jsme byli rádi součástí této hezké akce.

Ještě jednou velké poděkování našim rodičům. Vážíme si vaší spolupráce a pomoci a jsme rádi za tyto přátelské vztahy.