SBĚR STARÉHO TEXTILU, OBUVI A HRAČEK

Publikováno: 6. 2. 2020

Vážení rodiče a spoluobčané,

pořádámeve spolupráci se společností Dimatex CS, charitativní a ekologickou akci.

U červené branky naší školky bude od 3.3. do 16.3. umístěn mobilní textilní kontejner. Přístupný bude denně od 6,30 do 17 hodin. Do kontejneru můžete nosit starý textil, obuv a hračky.

Proč donést starý textil zrovna k nám?

Naplněním kontejneru nám pomůžete podpořit neziskovou organizaci SOS dětské vesničky Praha. Společnost Dimatex roztřídí obsah kontejneru a vhodné věci věnuje dětem. Zbylý sběr recykluje. Zároveň dětským vesničkám věnuje z každého kontejneru finanční částku 500Kč.

Druhým důvodem k této spolupráci je ekologie. V naší školce třídíme odpad a seznamujeme děti s ochranou přírody. Součástí ekologického myšlení je i smysluplná likvidace textilního odpadu.

Předem děkujeme, MŠ Milánská 472

CO PATŘÍ DO SBĚRNÉHO KONTEJNERU

• Čistý a suchý textil:

Oděvy
                  Bytový textil – záclony, závěsy, povlečení, potahy, ubrusy, deky, látky

• Použitelné boty a hračky

Vše zabaleno v zavázaných igelitových pytlích.

DĚKUJEME!