Školka oslavila 30 let

Publikováno: 8. 10. 2020

30 let má naše školka, je to ještě mladá holka!

Naše mateřská škola oslavila 30 let od svého založení. Pod ochranou velkého šapita se na začátku října na zahradě školky sešly všechny děti i zaměstnanci. První přání naší školce pronesla paní místostarostka Jitka Kolářová. Další gratulace přišly ze všech tříd, které měly připravené veselé písničky zakončené společnou „U nás ve školce je prima…“.

Děti si oslavu užily tancem a zábavou pod vedením Míši a Vlastíka. Hudba a chladné počasí roztančily i paní učitelky. K narozeninám patří také dárky – děti si odnesly pamětní keramické medaile a zdobené perníčky. Fotky tříd rozveselily barevné balonky, které si děti pak vzaly domů. To bylo radostného povídání s rodiči hned v šatně!

Děkujeme za podporu akce našemu zřizovateli MČ Praha 15. Přejeme naší školce hodně spokojených dětí a dalších radostných let.