Školka přechází na nový komunikační systém – aplikaci “Twigsee”

Publikováno: 17. 3. 2021

Milí rodiče,naše školka přechází na nový komunikační systém – aplikaci “Twigsee”www.twigsee.com. Narůstá administrativní práce pedagogů i provozu školy, proto ji částečně převedeme do elektronické formy. Důvodem je nejen úspora času, ale i ohleduplnost k přírodě. Také chceme sjednotit, zrychlit a zpřehlednit způsob komunikace s rodiči. Už nebudete muset důležité a zajímavé informace nikde hledat. 
Samozřejmě maily, internetové stránky, školní telefon a především osobní kontakt zůstávají k dispozici pro vaše dotazy, připomínky, konzultace…

Aplikace bude plně funkční v průběhu března a od 1.4. budou omluvy možné pouze přes aplikaci. Dostanete mailem zvací dopis a informace k postupu, jak se do systému přihlásit a jak zadat vaše dítě/děti. Twigsee nám vzájemně usnadní rychlý, bezpečný a jednoduchý kontakt. Informace o dětech, o programu, fotky, aktuality, ale hlavně omluvy budete mít hned a vždy přístupné u sebe. Kdykoliv můžete kliknout a dítě podle potřeby omluvit, pro odečet stravného to bude nutné do 8h. daného dne. 

Žádám vás, abyste si zajistili přístup, zasílám vám informace: 

  • Během následujících dní Vám ze systému dorazí email s odkazem pro vytvoření hesla a instrukcemi pro nainstalování aplikace do telefonu. Po stažení povolte aplikaci Twigsee zasílání notifikací, aby Vám všechny informace přicházely ihned.
  • Na email Vám také dorazí odkaz s interaktivním formulářem pro aktualizaci a digitalizaci osobních údajů – vše se pak propíše rovnou do naší matriky a systému (jde především o informace k vyzvedávání, kontakty, alergie, apod.)
  • Do aplikace lze přizvat další rodinné příslušníky (partnery, babičky apod.), stačí pouze kontaktovat Twigsee na helpdesk@twigsee.com z již registrovaného emailu a bude vytvořen dodatečný profil.
  • V případě potřeby (dotazu či komplikace s aplikací) se též neváhejte obrátit na kolegy z Twigsee na helpdesk@twigsee.com, rádi Vám pomohou. 

V případě dotazů k provozu školky se samozřejmě můžete obracet i na mne.
Doufám, že vám bude nový systém “Twigsee – vidět svou ratolest” vyhovovat a budeme si společně blíž.Děkuji za vaši spolupráci a věřím, že vás naše novinka potěší 🙂
Přeji vám hezké předjarní dny!


Mgr. Ilona Hulínová-Mihalcová