Uzavření školy v létě 2022

Publikováno: 1. 5. 2022

Vážení rodiče,

v létě bude probíhat kompletní rekonstrukce 30 let staré školní kuchyně.Prázdninový provoz v daném termínu 11.-22.7. bude zajištěn našimi učitelkami a zaměstnanci pro nahlášené děti z naší školky v zapůjčené budově CPV Bolevecká. Přihlášky na prázdninový provoz se letos uzavírají 31.5.22. Do té doby jsou seznamy na třídách k vyplnění či změnám.

Vzhledem k rozsahu prací ale musíme ukončit provoz MŠ 17.6. Jiné řešení situace není možné. Podařilo se nám domluvit kratší dobu než dodavatel požadoval.
Od 20.6. začnou bourací práce, při kterých není možný pobyt v budově. Uzavření školy schválil zřizovatel.Ukončení prací je plánováno na 26.8., ale přesný termín budeme vědět 12.8.

O přesném datu zahájení školního roku 22/23 vás budeme informovat do 12.8., prosím sledujte Twigsee nebo stránky školy.Vím, že vám způsobujeme komplikace, ale rekonstrukce kuchyně je nutná a přinese dětem zdravější stravu. Spolu se zřizovatelem ÚMČ Praha 15 budeme sledovat postup a kvalitu prací, aby omezení provozu bylo co nejkratší.

Děkuji a přeji vám hezké dny!

Ilona Hulínová